Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Szczyty-Nowodwory

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie

Biała Straż(Szczyty-Nowodwory + 21 km)

319 000 zł3 890 m² 82,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej położonej w malowniczej, otoczonej lasami miejscowości Biała Straż (gm. Kleszczele) na Podlasiu. Teren nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szostakowo

Szostakowo(Szczyty-Nowodwory + 9 km)

185 400 zł60 m² 3 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 477 m²

Na sprzedaż siedlisko inwestycyjne w Szostakowie idealne pod hotel, agroturystykę lub rezydencję Oferujemy na sprzedaż unikalne siedlisko o powierzchni 5477 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Śródmieście,Bielsk Podlaski(Szczyty-Nowodwory + 12 km)

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

W ofercie biura nieruchomości In-Home, na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie surowym zamkniętym z gotową elewacją i rozprowadzoną elektryką - Bielsk Podlaski! Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Czechy Orlańskie

Czechy Orlańskie(Szczyty-Nowodwory + 14 km)

115 200 zł38 400 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentacje działki rolno-leśnej położonej w Czechach Orlańskich. Posiada dojazd i jest w kształcie prostokąta. Na działce znajduje się około 20letni las. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Orzechowicze

Orzechowicze(Szczyty-Nowodwory + 17 km)

250 000 zł16 800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy. Dzięki położeniu możliwość podziału , w drodze media. Wieś położona w odległości 10 km od Bielska Podlaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Bielsk Podlaski(Szczyty-Nowodwory + 12 km)

230 000 zł44,74 m² 5 140,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 44.74 m2. Lokalizacja:3-go Maja. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Strabla

Strabla(Szczyty-Nowodwory + 25 km)

310 000 zł2 737 m² 113,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe Siedlisko z Potencjałem Inwestycyjnym w Centrum Strabli (2737 m ) Dostęp z Dwóch Stron! opis nieruchomości: na sprzedaż urokliwe siedlisko, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Nowoberezowo

Nowoberezowo(Szczyty-Nowodwory + 11 km)

30 000 zł3 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka narożna rolna z możliwością odrolnienia Obr 12 Noweberezowo 409/6

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Strabla

Strabla(Szczyty-Nowodwory + 25 km)

99 000 zł2 318 m² 42,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* strabla * dwie duże działki * warunki zabudowy * Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek znajdującej się w miejscowości Strabla gm. Wyszki pow. Bielsk Podlaski.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Narew

Narew(Szczyty-Nowodwory + 23 km)

95 000 zł80 m² 1 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom drewniany w zabudowie bliźniaczej położony w centrum wsi gminie Narew. Doskonała alternatywa dla zamieszkania zamiast mieszkania w bloku. Dom składa się z wiatrołapu , komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Szczyty-Nowodwory

Szczyty-Nowodwory,podlaskie

52 000 zł900 m² 57,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Hajnowskie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękną wiejską działkę znajdującą się w miejscowości Szczyty-Nowodwory, gmina Orla. Jej powierzchnia to 900 m2, a wymiary to: 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyty-Nowodwory

Szczyty-Nowodwory,podlaskie

170 000 zł80 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż siedlisko z domem drewnianym o powierzchni około 80 m2. W skład którego wchodzą dwa pokoje, łazienka z wc, duża kuchnia z jadalnią. Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Szczyty-Nowodwory

Szczyty-Nowodwory,podlaskie

269 000 zł50 500 m² 5,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania działkę (grunty orne) o powierzchni 5,05 ha (zgodnie z wpisem do Księgi Wieczystej, nr bi1p/00094224/3). Działka położona we wsi Szczyty-Nowodwory, w gminie Orla,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij